Get the net #1, czyli sieciowe inspiracje

Internet to taki trochę ciucholand – większa część treści to nienadające się do niczego śmieci, jednak prawdziwi koneserzy potrafią znaleźć niespotykane perełki. Moje umiejętności szukania w ciucholandach są dość marne (choć w tym roku zamierzam się poprawić), ale za to wynajdowanie skarbów w internecie to moja mocna strona. Dobrem należy się dzielić – te słowa stały się myślą przewodnią tego bloga i jego nowej serii Get the net. Częstotliwość tych postów będzie bliżej nieokreślona – wszystko zależy od ilości doskonałych treści, które uda mi się dla Was znaleźć. Zaczynamy!

Langusta na palmie

Langustę, a właściwie Ojca Adama Szustaka, poznałam jakieś pół roku temu. Na jego kanał na YouTube trafiłam zupełnie przepadkiem i przepadłam. Ojciec Adam Szustak jest Dominikaninem, który ma niesamowity dar przemawiania do ludzi w każdym wieku. Choć nie zawsze zgadzam się z jego punktem widzenia, zawsze mam ochotę posłuchać tego, co mówi. A o czym mówi? Właściwie o wszystkim. Przede wszystkim o Bogu, ale też o ludziach, o podróżach, o miłości, o dobru i złu, o relacjach, o kościele, o problemach i szansach. Nie lubię dni bez SzustejRano – obejrzyjcie, to zrozumiecie! Langusta na palmie ma też swoją stronę internetową – tam można poczytać więcej o nim i jego działalności. Langustę polecam w całości – nie mogę wybrać jednego filmu, bo to byłoby prawdziwą zbrodnią,

Langusta na palmie

 

Misty Copeland dla Under Armour

Jestem totalnie zbzikowana na punkcie reklama – ludzie oglądają filmy, a ja reklamy. Oczywiście nie chodzi o te z margaryną, czy mrówkami i papierem toaletowym, a o te, które mają w sobie coś z działa sztuki. Ostatnio cała Polska zwariowała na punkcie reklamy zrobionej przez Bardzo dla Allegro. Ją prawdopodobnie wszyscy znacie, wiec polecę Wam coś nowego. Za oceanem reklamy dobrze robi Under Armour. Ta, którą polecę ma już dwa lata i zanotowała ponad 10 milionów wejść na YouTube. Sporo, prawda?

 

50 najbardziej wpływowych kobiet wg. Wysokich obcasów

Nie wiem, czy Wam się spodoba ta lista i czy się z nią zgodzicie, ale warto poznać te nazwiska – te kobiety naprawdę wpływają na światopogląd Polek. Chyba nikt z Was nie myśli, że Wasze poglądy są tak naprawdę Waszymi poglądami?

Tapety z kalendarzem od One Little Smile

One Little Smile to piękny blog, tworzony przez twórczą graficzkę. W zmienianiu tapet od One Little Smile nie jestem najlepsza, bo nową wrzucam gdzieś w połowie miesiąca, ale absolutnie je uwielbiam! Są czyste, estetyczne i bardzo funkcjonalne! Styczniowa tapeta jest już na moim ekranie.

Darmowy planer od Design your life

Design your life to lifestylowy blog prowadzony przez Alinę Szklarską. Sam blog należy do jednego z moich ulubionych, więc serdecznie Was na niego zapraszam. Alina udostępnia również darmowe planery i narzędzia do organizacji, w których można zaplanować dzień lub cały miesiąc. – planer Aliny to prawdziwa perełka w serii Get the net.

Planer od Design your life

Nasza kasza – co można zrobić z kaszy?

Kasza – matka nasza. Na stronie Nasza kasza znajdziecie przepisy na wszystko! Śniadania, obiady, desery, kolacje, sałatki! A najlepsze jest to, że z przepisów Naszej kaszy wychodzi wszystko. Ogromna większość przepisów jest bezglutenowa i wegańska. Dotychczas moim ulubionym przepisem są Kotlety z cieciorki i komosy ryżowej. Spróbujcie!

Nasza Kasza

Mam nadzieję, że znaleźliście w Get the net coś dla siebie. Jestem pewna, że niektóre z propozycji już znacie – co o nich sądzicie? Mam nadzieję, że w komentarzach polecicie mi Wasze ulubione miejsca w sieci.

Copyright © 2018. All rights reserved.
Close