Kobiety z klasą – pogadamy sobie?

Kobiety z klasą - grupa na facebook - Get the life

Zakładając tego bloga chciałam stworzyć miejsce dla kobiet, w którym będziemy mogły dzielić się wiedzą, doświadczeniami i pasją. Marzyłam o stworzeniu społeczności, której członkowie są dla siebie wzajemną inspiracją. Blog ma jednak to o siebie, że komunikacja jest w nim dość mocno jednostronna – ja do Was piszę, a wy w komentarzach wyrażacie swoje opinie. Szybko zorientowałam się, że brakuje mi miejsca, w którym każda z nas miałaby takie same prawa i każda mogła korzystać z niego w stu procentach. Dziś więc zapraszam Was do dołączenia do nowej grupy – wyjątkowej i unikalnej. Zapraszam do grupy Kobiety z klasą!

Grupa stworzona dla kobiet takich jak ty!

Jestem kobietą i nic co kobiece nie jest mi obce – tak mogłaby napisać każda z nas. Niestety, rzeczywistość jest nieco inna. Każda z nas jest inna, każda ma inny gust, inne poglądy, inaczej postrzega swoją kobiecość. Nie zawsze się ze sobą zgadzamy i w wielu kręgach ciągle panuje przeświadczenie, że kobieta kobiecie wilkiem. Trudno jest stworzyć grupę kobiet, które, choć tak różne, chętnie będą dzieliły się swoją wiedzą i inspiracjami. Postanowiłam jednak podjąć to wyzwanie i założyłam na Facebooku grupę o nazwie Kobiety z klasą.

Grupa Kobiety z klasą jest grupą zamkniętą. Co to oznacza? Każdy może wyszukać grupę, jednak nie będąc jej członkiem, nie może zobaczyć zawartości. Prośba o dołączenie do grupy musi być zaakceptowana przez administratora, czyli mnie. Wszystko po to, by każda z Was mogła czuć się tam swobodnie – niepowołane, przypadkowe osoby nie zobaczą zamieszczanych w grupie treści.

Link do grupy Kobiety z klasą: https://www.facebook.com/groups/440857432950593/

O czym będziemy tam rozmawiać?

Kobiety z klasą to grupa, w której będziemy mogły dzielić się wiedzą z zakresu dobrych manier, mody, urody i stylu życia. To miejsce, w którym każda z nas będzie mogła być tak ekspertem, jak i pytającym. Znalazłaś doskonały sklep, w którym klasa jest na pierwszym miejscu? Podziel się tym z innymi. Szukasz pomysłu na kolację dla przyszłych teściów? Zapytaj. Chcesz podzielić się stylizacją, w której dziś jesteś? Wrzuć zdjęcie. Chcesz dowiedzieć się, czy zaproszenia na ślub można wysyłać drogą mailową? Dodaj takie pytanie.

Choć od lat należę do wielu facebookowych grup, nie znalazłam jeszcze takiej, która w 100 procentach spełniłaby moje oczekiwania. Grupy na facebooku są mocno tematyczne – dotyczą albo tylko mody, albo tylko sukienek, albo tylko dobrych manier. Bądźmy szczere – żadna z nas nie jest tylko sukienką Czasami chcemy porozmawiać o rzeczach, które obejmują szerszy zakres tematyczny. Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć zupełnie nową grupę – taką, jakiej sama od dawna szukałam.

Regulamin – ważna sprawa

Grupa tworzona jest dla każdej z Was, więc nie ma w niej miejsca na zaśmiecanie i niegrzeczne zachowanie, By wszystkim nam żyło się lepiej, stworzyłam krótki regulamin, który określa zasady jej funkcjonowania. Zapoznaj się z nim zanim dodasz wątek lub komentarz, a jeśli masz jakieś wątpliwości, napisz do mnie. Regulamin na stałe umieszczony jest w opisie grupy.

1. Grupa została stworzona wyłącznie dla kobiet. Do grupy nie są przyjmowani mężczyźni oraz konta, których określenie właściciela nie jest możliwe.

2. Grupa została stworzona dla kobiet z klasą, czyli takich, które szanują siebie i innych. Kobieta z klasą to tak samo ta w spodniach, jak i w spódnicy, jednak nie ta, która obraża innych.

3. Celem grupy jest stworzenie miejsca, w którym kobiety będą mogły wymieniać się swoimi klasycznymi inspiracjami, strojami i kosmetykami, a także toczyć dyskusje na tematy związane z klasycznym stylem życia i zasadami savoir-vivre’u.

4. Podstawową zasadą obowiązującą w grupie jest wzajemny szacunek. Niedopuszczalne są jakiekolwiek kłótnie, obrażanie lub poniżanie innych uczestniczek. Za nieprzestrzeganie tego punktu grozi natychmiastowe usunięcie z grupy.

5. Członkinie grupy mogą zakładać własne wątki, zamieszczać własne zdjęcia oraz linki niemające charakteru nachalnej promocji.

6. Dołączając do grupy przedstaw się! We wpisie powitalnym możesz również zamieścić link do swojego bloga/strony/fanpage’a.

7. Zabronione jest przenoszenie informacji z tej grupy w jakiekolwiek inne miejsca w sieci. Takie zachowanie będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem z grupy.

Dołącz do mojego newslettera!

By być z Wami w jeszcze lepszym kontakcie, postanowiłam rozpocząć wysyłanie regularnych wiadomości o nieco bardziej prywatnym charakterze. Nie wszystko chcę publikować tutaj i nie wszystkimi informacjami chcę dzielić się w miejscu, do którego absolutnie wszyscy mają dostęp. Jeśli więc masz ochotę być ze mną w stałym kontakcie, dołącz do osób, które staną się odbiorcami Newslettera z klasą. O czym będę w nim pisała? O swojej codzienności, o spostrzeżeniach, o rzeczach, które chciałabym Wam polecić. Chciałabym też móc z Wami konsultować sprawy związane z blogiem. Myślę, że taka mailowa społeczność będzie doskonałym zespołem konsultantów bloga Get the life. Twórzmy go razem – na pewno będzie wtedy znacznie bardziej przydatny

 

 

Copyright © 2018. All rights reserved.
Close