Ankieta dla czytelników bloga – zmieniać się, czy nie?

Mój blog jest w sieci od ośmiu miesięcy. Dokładnie osiem miesięcy temu zdecydowałam się pokazać go światu. Choć pomysł narodził się długo wcześniej, całkiem sporo czasu zajęło mi wyjście z modnej dzisiaj strefy komfortu i publiczne pokazanie, że jestem, żyję i mam coś ciekawego do powiedzenia. Dość szybko okazało się, że mój cudowny pomysł na blog o wszystkim jest pomysłem chybionym, bo moi czytelnicy doskonale wyczuwają, co interesuje mnie najbardziej. 

Cieszę się, że blog o dobrych manierach, skierowany przede wszystkim do otwartych i aktywnych kobiet, tak dobrze został przez Was przyjęty, Cieszę się, że w każdym miesiącem jest nas tutaj więcej (co jasno pokazują statystyki Google Analytics). Jestem też bardzo wdzięczna za to, że chcecie być ze mną na facebooku i tak licznie dołączyłyście do stworzonej przeze mnie grupy Kobiety z klasą.

Bardzo zależy mi na tym, by z każdym kolejnym wpisem blog był coraz bardziej wartościowy. Chciałabym więc prosić Was o wypełnienie ankiety dla czytelników bloga. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kilkoma kwestiami i zanim podejmę decyzję, chciałabym zapytać Was o zdanie. Nie bez znaczenia jest też ekspansja mojej działalności – coraz bliższy jest dzień, w którym opublikuję swój pierwszy film na YouTube. By jakość tych wszystkich działań była zadowalająca, chciałabym wiedzieć, czego oczekujecie.

Kliknij, by wypełnić ankietę dla czytelników

 

Aktualizacja na dzień 22 lipca 2017 roku: ankieta została już zamknięta. 

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wyniki ankiety opublikuję po jej zakończeniu – ankieta dostępna będzie przez tydzień, czyli do 21 lipca. 

Copyright © 2018. All rights reserved.
Close