O mnie

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Pakuła…

… i jest miło mi powitać Cię na moim blogu. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i PR-owcem (co z etycznego punktu widzenia nie jest najlepszym połączeniem). Zawodowo zajmuję się dbaniem o wizerunek firm oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu savoir-vivre’u.

Jestem pasjonatką dobrych manier. Cenię klasyczną elegancję i mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zatrzymać wszechogarniającą bylejakość. Wierzę, że uprzejmość ma siłę burzenia murów, a elegancja dnia codziennego pozwala dostrzegać to, co w biegu wydaje się być niewidoczne. Jestem wielbicielką klasycznego stylu życia i robię co w mojej mocy, by nie kojarzył się on z nudą i zacofaniem.

Mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z niewielkiego miasta leżącego w południowo-wschodniej Polsce, Ostrowca Świętokrzyskiego. Jestem domatorem. Nie lubię zatłoczonych miejsc i najlepiej czuję się w domu. Nie oznacza to jednak, że jestem introwertykiem – jest zupełnie odwrotnie. W przyszłości planuję zbudować dom w środku lasu, bo w lesie każda pora roku wydaje się być najpiękniejsza.

Mam nadzieję, że blog Ci się spodoba i zdecydujesz się zostać ze mną na dłużej. Obiecuję, że będzie z klasą, a każdy zamieszczany tu post dostarczy Ci sprawdzonej i praktycznej wiedzy. Bądźmy w kontakcie!

Close