O mnie

Cześć, nazywam się Aleksandra Pakuła

Mam 23 lata i mieszkam w Warszawie. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i PR-owcem, a zawodowo zajmuję się dbaniem o wizerunek firm. Jestem człowiekiem miliona pasji – gdy coś mnie zainteresuje, natychmiast chcę wiedzieć o tym wszystko. Jestem wielbicielką klasycznego stylu życia, a czasem nawet myślę, że urodziłam się 100 lat za późno.

Aleksandra Pakuła Get the life

 Czego jeszcze możecie o mnie nie wiedzieć?

  1. Jestem alergikiem. Poza alergią na pyłki, uczulona jestem też na wiele pokarmów. Nie jem pszenicy, żyta, bananów, ananasów, jabłek, kiwi, papryki i orzechów. Uważam też na lateks, który wzmaga wszystkie wymienione wyżej alergie. Jestem też uczulona na koty i psy, więc marzenie o posiadaniu zwierzaka muszę odłożyć do czasu wymyślenia jakiejś magicznej metody odczulającej.
  2. Uwielbiam gotować. Nie gotuję jednak rzeczy, które zmuszają mnie do spędzenia w kuchni więcej niż 30 minut.
  3. Jestem domatorem. Nie lubię zatłoczonych miejsc i najlepiej czuję się w domu. Nie oznacza to jednak, że jestem introwertykiem – jest zupełnie odwrotnie.
  4. Od listopada 2016 roku jestem aparatką i przez najbliższe półtora roku nic się nie zmieni.
  5. Mam świra na punkcie dobrych manier. Uwielbiam obserwować kobiety i mężczyzn, przed którymi etykieta nie ma tajemnic. Moją ulubioną bohaterką serialową jest Bree z „Gotowych na wszystko” – gdy byłam młodsza, marzyłam, by być taka jak ona.
  6. Na drugie imię powinnam mieć „optymalizacja”. Wszystko staram się upraszczać – skomplikowane rozwiązania utrudniają ludziom życie.
  7. Od 4 lat mieszkam w Warszawie, jednak pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. W przyszłości marzę o wybudowaniu domu w środku lasu.
  8. Ciągle studiuję. Jestem na pierwszym roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim.
  9. Wyznaję zasadę, że sukces to mieszanka ciężkiej pracy, pasji i odrobiny szczęścia.

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Zostaw komentarz lub napisz na: kontakt@aleksandrapakula.pl

Autorką zdjęcia jest nieoceniona Alina Szklarska.