Współpraca

KONTAKT: kontakt@aleksandrapakula.pl

AleksandraPakula.pl to jedyne takie miejsce w polskiej blogosferze, skupiające młode, aktywne kobiety, dla których detale mają znaczenie. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym z klasą opowie się o Twojej marce i jej produktach, nie musisz już dłużej przedzierać się przez zakamarki internetu – dobrze trafiłeś.

AleksandraPakula.pl to blog o dobrych manierach, zasadach klasycznej elegancji i kobiecym stylu życia. To miejsce, w którym dzielę się swoją ekspercką wiedzą z dziedziny savoir-vivre’u i dress codu, a także przemyśleniami na temat roli klasy i elegancji we współczesnym świecie.

Piszę o kobietach i dla kobiet – choć mężczyźni są tu zawsze mile widziani, to niemal 90% moich czytelniczek stanowią kobiety.

Statystyki płeć fb Aleksandra Pakuła

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Wszystko, jeśli tylko okaże się to wartościowe dla moich czytelniczek. Uczę dobrych manier i zasad dress codu, a jednocześnie przekonuję, że możliwe jest bycie nowoczesną kobietą, ceniącą tradycję i grzecznościowe reguły. Jestem pewna, że wspólnie znajdziemy sposób na połączenie Twojej marki i mojego bloga. Liczba możliwych form współpracy jest tak samo długa, jak lista zasad dotyczących prawidłowego wieszania flagi. Autorski wpis sponsorowany, relacja z wydarzenia, recenzja, patronat, konkurs i inne, niestandardowe formy współpracy – wszystko możemy zrobić po to, by moje czytelniczki mogły lepiej poznać Twoją markę. Zawodowo zajmuję się marketingiem, więc wiem, jak się to robi.

Moje czytelniczki tworzą zaangażowaną społeczność kobiet z klasą. Powierzając mi swój produkt możesz być pewien, że oddajesz go w dobre ręce. Skontaktuj się ze mną – jestem pewna, że wspólnie stworzymy coś niezwykłego.

KONTAKT: kontakt@aleksandrapakula.pl

 

Aktualne statystyki bloga

1/01/2020 – 31/01/2020

Copyright © 2018. All rights reserved.
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.
Close